آخرین اخبار

سه‌شنبه1401/11/4

12:03:4

48

بازدید فرمانده سپاه نینوا استان گلستان از اداره کل استاندارد استان

مدیرکل استاندارد گلستان در این بازدید ضمن تشریح فعالیت های اداره کل استاندارد گلستان، گزارشی از فعالیت های این اداره کل در حوزه های بازرسی و نمونه‌ برداری‌های انجام شده، بازرسی از واحدهای تولیدی، اجرای طرح طاها و بازرسی و نمونه برداری از محصولات سطح بازار عرضه، استانداردسازی جایگاه‌های cng، شهربازی‌ها و آسانسورها، آزمون صحت و سنجش نازل های سوخت مایع و آزمون دوره‌ای اوزان سبک و سنگین، ارائه کرد.
وی با اشاره به حیاتی بودن نقش استاندارد در جامعه افزود: اداره کل استاندارد باید با اعمال قانون و نظارت دقیق بر واحدهای تولیدی و خدماتی مشمول مقررات استاندارد اجباری و بازار عرضه استان، موجبات اعتماد مردم به علامت استاندارد را فراهم کند.
در این بازید سردار ملک شاهکویی از آزمایشگاه پیش بسته بندی، صنایع غذایی و میکروبی بازدید کرد و گزارشی از اقدامات انجام شده در ستاد کمیت استان و آزمون های انجام شده در حوزه پیش بسته بندی و نتایج آن دریافت و خواستار پیگیری جدی این موضوع در ستاد کمیت استان شد.
فرمانده سپاه نینوا استان گلستان ضمن آشنایی با گستره فعالیت های اداره کل استاندارد استان گفت: استاندارد ضامن ایمنی و سلامت جامعه است و باید در کشور و هم استان حمایت شود.
سردار ملک شاهکویی در ادامه گفت: برای انجام هرچه بهتر فعالیت‌های استاندارد به بهترین نحو ممکن، باید از تمامی اقدامات و فعالیت‌های قانونی استاندارد، نهایت حمایت و پشتیبانی را داشته باشیم تا تمامی آحاد جامعه از منافع استانداردسازی بهره مند شوند

 

تصاویر